top of page

         Kuo arčiau festivalis, tuo daugiau klausimų. Pateikiame keletą patikslinimų ir priminimų Tribes Fest lankytojams. Viskas apie parkingą, palapines, maistą, atsiskaitymą kortelėmis ir taip toliau. 


 

FESTIVALIO VIETA / VENUE

Festivalis vyksta Trakų rajone Pusiasalio stovyklavietėje. 

Plačiau apie festivalio venue: www.pusiasalis.lt 

 

ATVYKIMAS NUO KAUNO PUSĖS 

Labai rekomenduojame vykti pro Grigiškes ir Lentvarį: https://goo.gl/maps/bo9nwgQt3E7TFUf68 

 

VAŽIUOJANT IŠ VILNIAUS PUSĖS rekomenduojam vykti pro Lentvarį: https://goo.gl/maps/ASGnxx2Di7bbzsV47 

 

KADA PRASIDEDA? 

Festivalio vartai atidaromi penktadienį 17:00. 

 

BILIETAI

Bilietais bus prekiaujama ir festivalio metu, tad jei nespėjai pasirūpinti iš anksto, nieko tokio. Festivalio metu 3 dienų bilieto kaina – 120 EUR. Atsiskaityti galima kortele ir grynais. 

 

PARKINGAS

Turime tik vieną parkavimo aikštelę. Vieta automobiliui mokama, nesvarbu kiek stovėsi - 10 EUR. Aikštelė nėra saugoma, bet ji yra periodiškai prižiūrima. 

 

KEMPERIAI

Kemperiams parkuoti skirtas kemperių parkingas. Vieta kemperiui su pasijungimu viso festivalio metu - 40 EUR. Rezervuok vietą užpildęs šią formą: https://wkf.ms/3XE4mRL

 

REKOMENDUOJAME 

Pasirūpinti pledais, kilimėliais, hamakais, stovyklavimo kėdėmis. O jei turėsi stalo ar lauko žaidimų, ar netgi raketes, - visiems bus linksmiau. 

 

BŪTINAI NEPAMIRŠK

Palapinė, miegmaišis, lietpaltis, šiltesni rūbai, maistas pagal poreikius, šiūkšlių maišai, užrašinės, rašiklis, žibintuvėlis, grynųjų ir priemonių nuo uodų. Festivalis vyksta tris dienas gamtoje - stovyklavimo įranga pravers. 

 

MAISTAS / GĖRIMAI

Gėrimų, užkandžių bei sotaus karšto maisto pasirinkimą užtikrins bent trys foodtruckai -  visavalgiams, vegetarams ir veganams – visiems poreikiams ir lūkesčiams. Bus ir skanios kavos. Atsiskaitymas grynais ir kortele. 

 

NEPILNAMEČIAI

Iki 18 metų trijų dienų bilietas nieko nekainuoja. Būtina tėčio ar senelio palyda. Jei lydintysis nėra susijęs giminystės ryšiais, būtinas raštiškas to įrodymas. Už nepilnametį atsakingas tėtis/senelis arba lydintis asmuo.

 

INFO CENTRAS

Čia gausi visą info apie festivalį. Kažką pametęs, bandyk ieškoti čia, kažką radęs – irgi nešk į Info centrą. Info centre taip pat teikiame telefono pakrovimo paslaugą. Tad kai baterija bus tuščia, ateik, pakrausime. Būtinai turėk su savimi įkroviklį, nes mes turėsime vos kelis ir visiems neužteks. 

 

ATSISKAITYMAS KORTELE IR CASH 

Kai mūsų susirenka daug, mes turime ryšio problemų Pusiasalyje. Ne visur ir visada gali pavykti atsiskaityti kortele, gali būti strigimų. Tad rekomenduojame turėti cash. 

 

KO NEGALIMA, KAS GERIAU NE?

Norime, kad neturėtum stiklinės taros. Be abejo draudžiami ginklai, smurtiniams tikslams skirti daiktai. Pusiasalyje laužus kūrenti galima tik įrengtose laužavietėse. Galima naudoti specialias kepsnines ir stovyklavimo įrangą. Malkomis privaloma pasirūpinti asmeniškai. Į Pusiasalio medžius nesikėsink. 

 

AUGINTINIAI

Su augintiniais į festivalį patekti galima. Šunys turi būti su antsnukiu, su pavadėliu, su šeimininku, negali būti paleidžiami lakstyti be priežiūros.

 

FILMAVIMAS IR FOTOGRAFAVIMAS

Festivalis yra fotografuojamas ir filmuojamas. Visa foto/video medžiaga bus naudojama festivalio viešinimui. Pirkdamas bilietą, tu pažymi, kad su šiomis renginio sąlygomis susipažinai ir sutinki. 

 

NETERŠK GAMTOS

Saugok gamtą, nepalik jokių šiukšlių po savęs. Išsivežk viską, ką atsivežei.  

Kyla klausimų? Gediminas atsakys: +37060730525

Susitinkame jau šį savaitgalį Trakuose. Bilietas sau ir draugui:  BILIETAI TRIBES FEST 2024 

 

#TRIBESFEST

pexels-ron-lach-10433245.jpg

Patarimai priminimai ruošiantis į Tribes Fest 2024

2024-06-25

Tribes Fest by Gentys | 2024

  • facebook
  • Instagram
tribes_fest_LOGO_horizontal_LIGHT.png
bottom of page