top of page

ATSILIEPIMAI APIE GENTIS

Atsiliepimai apie Gentis: Arūnas (49m.)
Atsiliepimai apie Gentis: Ugnius (24m.)
Ką mums davė gentys
Atsiliepimai apie Gentis: Justinas (34m.)
Atsiliepimai apie Gentis: Tomaš (42m.)
Atsiliepimai apie Gentis: Liudas (38m.)
Kaip Gentys keičia vyrų gyvenimus?

EKSPERTAI APIE GENTIS

279219285_267523752263242_585126825249002385_n.jpg

Iš žmonių, kurie pas mane lankosi, girdėjau daug gerų atsiliepimų apie Gentis. Manau, kad Gentys gali būti svarbi atrama ir impulsas augimui. Pavyzdžiui, esu liudininkas, kaip vienam jaunam vyrui Gentys padėjo atsitiesti po labai skaudžios ir traumuojančios netekties, palikusios gilius randus. Kai nutrūko daugelis anksčiau buvusių ryšių, šis vyrų ratas ja padėjo vėl iš naujo labiau pasitikėti žmonėmis.

Dr. Paulius Skruibis

Psichologas, VU docentas

7e6ca27d-958d-4228-998d-a787998133f1.JPG

Matau, jog draugams bei klientams, kurie prisijungė prie genčių, dalyvavimas jose padeda geriau pažinti save, tobulėti, jausti tvirtą „užnugarį“.
Man atrodo svarbu, kad šiose grupėse nesiekiama kultivuoti kokio nors „vieno ir teisingiausio“ vyriškumo modelio, o stengiamasi sukurti erdvę kiekvienam ieškoti, kokiu vyru jis yra, kokiu norėtų būti, galiausiai – ar apskritai buvimas „vyru“ yra svarbu. Tai yra vertingi klausimai, kuriems tyrinėti yra sudaromos puikios galimybės „Gentyse“.

Dr. Said Dadašev

Psichologas, lektorius

IMG_2781.JPG

Genčių aplinka savyje talpina daug stiprybių. Iš kliento lūpų: didžiausią naudą gauna vyrų grupėse - savęs pažinimą per kitų vyrų patirtis, emocinę paramą ir palaikymą sunkiais gyvenimo momentais. Taip pat laukia vasaros Genčių Festivalio ir vyriškų savaitgalių, kuriuose pasiima pozityvumo ir vyriško solidarumo užkratą, drąsą priimti save netobulą, bet laisvesnį.

Inga Bogdzevičienė

Psichologė-psichoterapeutė

Per šiuos porą mėnesių sutikau nuostabių vyrų, turėjau prasmingų ir naudingų susitikimų, pokalbių. Genties susitikimuose vykstantis atviras bendravimas, dalinimasis man padarė didelį įspūdį. Tai labai stipru. Džiaugiuosi atradęs gentis ir erdvę susitikti su vyrais.

- Albertas Paplauskas, 44 m.

TAPK GENČIŲ DALIMI!

Šiuo metu vyksta atrankos į Gentis.

bottom of page