top of page

D.U.K.

KODĖL GENTYS YRA
TIK VYRAMS?

Nes yra patirčių, kurias supras tik kiti vyro kūną ir tapatybę turintys žmonės. Nes augome mažai matydami vyrus, kurie atsiveria ir kalba apie savo jautrius išgyvenimus. Nes kažkodėl kaukes nusiimti dažnai būna lengviau kitiems panašius išgyvenimus patyrusiems. Nes pažindami kitus vyrus, geriau pažįstame ir save. Nes norime susivokti kokiu vyru norime būti. Nes mums trūko tėčio, kito vyriško autoriteto ir pasiilgome bendrystės su kitais vyrais. Tikros bendrystės.

KAIP MES ATRENKAME VYRUS IR KAIP FORMUOJAME GENTIS?

Vyrai užpildo išsamią Genčių kandidato anketą, per kurią išsigryniname su kokiais vyrais geriausiai sutarsi. Po anketos kviečiame susitikrinimo pokalbiui nuotoliniu būdu. Drauge, pažiūrime ar šis metas Tau yra tinkamiausias Genčiai, o gal verta kitaip į save investuoti.

Toliau formuojame Gentis iš 6-10 vyrų, kurie turi panašių patirčių, interesų, yra panašaus amžiaus. Ieškome balanso - kad grupė būtų pakankamai homogeniška ir vyrai joje vienas kitą lengvai jaustų, bet ir kad būtų pakankamai skirtinga ir galėtume vieni iš kitų mokytis.

KAS VYKSTA PER 8 SAVAIČIŲ GENTIES
ĮVADINĮ KURSĄ?

Įvadinio kurso tikslas yra “užkurti” Genties vyrus, kad jie savarankiškai, be vedėjų galėtų susitikinėti ir dirbti vidinį emocinį darbą.

Dalį susitikimų laiko skirsime konkrečioms temoms: sąmoningumui, jausmams, klausymosi įgūdžiams, konfliktų sprendimui, atgaliniam ryšiui. Kita dalis bus gilesniam susipažinimui ir vidiniam emociniam darbui. Ties kiekvienu susitikimu palaipsniui atsakomybę už procesą vis labiau prisiims patys gentainiai, o ne vedėjai. Taip Jūs patirsite, kad viską Jūs mokate ir galite patys.

KOKIA LYČIŲ IDEOLOGIJA MES
VADOVAUJAMĖS?

Gyvename laikais kai lyčių tema yra labai sudėtinga, paini ir emociškai įkrauta. Šioje painiavoje mes siekiame likti neutralūs. Norime įgalinti ieškoti savo atsakymų, o ne išmokyti gyventi pagal kažkieno ideologiją. Susitikdami vyrai galės kalbėti apie ką tik jie nori: vyrų teises, seksą, sąmoningumą, autentiškumą, lyderystę, smurtą, savižudybę, homoseksualumą, feminizmą, MeToo, RedPill, Jordan Peterson ar apie savo tėtį. Ir patys galės rasti jiems tinkamus atsakymus.
Mūsų siekis, kad mes, vyrai, neliktume vieni, rūpintumėmės vieni kitais ir savimi. Norime įtraukti kuo įvairesnius vyrus: jaunus ir vyresnius, miesto ir rajono, heteroseksualius ir LGBT, vietinius ir emigravusius.

KOKIUOSE MIESTUOSE VEIKIATE? AR GALIMA PRISIJUNGTI JEI ESU UŽSIENYJE?
KODĖL PRIEŠ PATENKANT Į GENTĮ, REIKIA PRAEITI ATRANKĄ?

Gentys yra vis labiau auganti vyrų bendruomenė. Šiuo metu organizuojame vyrų gentis didžiuosiuose miestuose bei nuotolines gentis, skirtas užsienyje bei rajonuose gyvenantiems Lietuvos vyrams.

Mūsų siekis - kokybiškai apmokyti vis daugiau genčių vedėjų ir tokiu būdu pasiekti vis daugiau vyrų. 

Psichoterapinės grupės, klubai ir daugelis asmeninio augimo ratų turi atrankų procesą. Tai yra svarbu dėl keleto aspektų:

  • Turime ribotą vietų skaičių. Svarbu atrinkti vyrus, kuriems tokia paslauga būtų tikslingiausia.

  • Kai kuriems tikslingiau padirbti individualiai (pvz. su psichologu) prieš einant į tokio tipo grupę.

  • Kad išsiaiškinti ar žmogus tikrai supranta kur jis eina. Nes gentis, kaip saugi erdvė, nėra įmanoma be jos narių sąmoningo įsipareigojimo.

  • Kad suformuoti gentis, kurios galėtų ilgai gyvuoti. Nes gentis formuojame ne aklai, o tikslingai burdami žmones, kurie turėtų didesnį šansą ilgai ir produktyviai susitikinėti. Tam mums svarbu pažinti tuos žmones prieš priimant.

bottom of page