top of page

TRIBES FEST 2024 PROGRAMA

Vyrų asmeninio tobulėjimo festivalis Tribes Fest pristato programą. Birželio 28-30 dienomis Trakų Pusiasalyje ketvirtą kartą vyksiantis festivalis kviečia vyrus tobulėti ir džiugiai judėti geriausios savo versijos link.


Įvairiapusė Tribes Fest 2024 programa turtinga įtraukiančiomis veiklomis: muzika, paskaitos, diskusijos, sporto iššūkiai, terapiniai užsiėmimai bei kūrybinės dirbtuvės. Nepamiršti ir mažamečiai, kurių laukia ne tik smagūs žaidimai, bet ir išgyvenimo gamtoje pradžiamokslis, virtuali realybė, maisto gamyba gamtoje bei ryto mankšta.

TRIBES FEST PROGRAMA_PILNA.jpg
TORO BRAVO.jpg

Viskas prasidėjo dar legendinio antakalnio klubo „Bombiakas“ laikais kaip „vieno albumo projektas“. O šiandien TORO BRAVO yra reikšmingiausia lietuviško oi!punk grupė šalyje. Legendinio statuso vilniečiai gyvuoja 25 metus ir uoliai palaiko teisingas kryptis – už mylintį, dirbantį ir kuriantį žmogų.

Toro Bravo

Elektroninis projektas, įkvėptas Baltų kultūros ir tamsių Lietuvos pelkių ir miškų, į Tribes Fest įneš Dub/Techno garsų su trupučiu Ambient. Hipnotizuojanti ir gili muzika, su daug paslapties, už kurios slepiasi talentingas kūrėjas Evaldas Azbukauskas. Ideali muzika Trakų pusiasaliui ir festivalio dalyviams.

Girių dvasios
ORAI.jpg

Jei grupės vis dar nežinai, tebūnie tai tau geras atradimas šių metų Tribes Fest. Šaltas post punk, lyriška alternatyva ir kvietimas šokti. ORAI prisistato prisistato kaip greita gitarinė šokių muzika, ir su šiuo apibūdinimu pataiko tiesiai į dešimtuką. Kartais tie šokiai būna greiti ir nuožmūs, kartais tamsūs ir klampūs, kartais lėti ir banguojantys.

Orai

Keistas žodis tas „nuolankumas“. Viena vertus, jis man asocijuojasi su menkaveriškumu, kita vertus – su branda, – Antanas Grižas. Marius Repšys, aktorius Antanas Grižas, psichologas, „Gentys“ bendraįkūrėjas Marius Šmitas, kvėpavimo praktikų poveikio žmogaus organizmui tyrinėtojas ir propaguotojas

Nuolankumo vaidmuo einant per gyvenimo iššūkius
Screenshot 2024-06-25 at 15.52.11.png

Priklausomybė – tai egzistencinis nuskausminamasis, o ne laisvos valios klausimas, – Gediminas Tumėnas. Virginijus Tamulionis, VšĮ Alytaus apskrities vyrų krizių centro vadovas, lektorius, priklausomybių konsultantas Linas Karalius, raganaujantis stalius Gediminas Tumėnas, psichologas, tinklalaidės „Dialogas“ bendrakūrėjas Ideali muzika Trakų pusiasaliui ir festivalio dalyviams.

Nugalėti priklausomybę: valia, suklupimai ir naujas gyvenimas
Screenshot 2024-06-25 at 15.48.22.png

Šis pokalbis bus apie tai, ar tikrai aš pažįstu save, ar girdžiu tai, ką visų pirma man sako mano vidinis AŠ. Apie tai, ką aš veikiu šiame gyvenime, kas mane džiugina ar liūdina, veža, įkvepia ar nuvilia. Apie mano gyvenimo kelionę, apie mano tikslus, poreikius ir pasirinkimus, apie mano subyrėjimą ir atgimimą iš naujo, apie mano vertybių kompasą ir tikrai dar daugiau, ir ne vien apie tai..., – Giedrius Juozapavičius. Giedrius Savickas, aktorius Rytis Zemkauskas, žurnalistas, rašytojas, VDU docentas Giedrius Juozapavičius, SMP, marketingo strategas, konsultantas, radijo ir TV laidų kūrėjas

Tapimo asmeniu keliai ir klystkeliai
Simas Slabačiauskas.jpg

Kultinis DJ išsiskiriantis unikaliu tribal, house ir disco skambesių deriniu. Opium klubo rezidentas ir „Smala“ vakarėlių organizatorius, kurį gali sutikti visur - nuo Nidos paplūdimių iki Vilniaus pievų. Simas taip pat veda Solresol laidą Radio Vilnius eteryje, kur jo muzikiniai pasakojimai sujungia gamtos įkvėptus garsus į unikalų garso takelį.

Simas Slabačiauskas
aukstos rez_edited_edited.jpg

Artūras Deltuva, psichologas, „LeadInn international” bendraįkūrėjas ir vadovas, „Perdegimo klinikos” įkūrėjas. Artūras tiesiogiai dirba su nuo perdegimo kenčiančiais žmonėmis ir apie tai žino „iš pirmų lūpų“: kaip tai atrodo, kaip atsiranda, kas padeda ir kas tikrai nepadeda.

Pasakojimai iš praktikos: kas ir kodėl perdega?
WHM Gruodzio_edited_edited.png

Žilvinas Gruodis, „Oxygen Advantage” instruktorius, oficialus „Wim Hof Method” instruktorius. Trijų valandų užsiėmimas, kuriame vyrai patirs šalčio praktikos iššūkį, kvėpavimo technikas ir vizualizacijas, siekdami suvaldyti stresą ir atrasti vidinę ramybę. Užsiėmimas baigsis dalinimusi patirtimis, stiprinant grupės vienybę ir emocinį ryšį.

Šalčio iššūkis ir vidinės ramybės atradimas
Vitalijus Morovjovas

Vitalijus Majorovas, miego „biohackeris” ir „geek’as”, sertifikuotas „Sleep and recovery” kaučeris bei „Buteyko” kvėpavimo klinikos instruktorius. Apie ilgaamžiškumą ir gero miego būtinąjį faktorių gyvenime. Miego „biohackeris“ ir „geek’as“ Vitalijus 10 metų dirbo miego prekių industrijoje, taip pat yra sertifikuotas Sleep and recovery coach bei Buteyko kvėpavimo klinikos akredituotas instruktorius.

Geras poilsis (apie miegą) ir Longevity
T (66 of 91).jpg

Tomas Jonas Girdzijauskas, lektorius eruditas, konsultantas. Vyro misija, vyriškumas santykiuose, amžinos vertybės, karštos aktualijos, gili analizė ir praktiški patarimai – kertiniai raktažodžiai, apibūdinantys šios paskaitos temas.

Gyvenimo prasmė plius
Balys Narbutas 2023 small.jpg

Balys Narbutas, viešojo kalbėjimo treneris, lektorius, komunikacijos agentūros „Fabula” konsultantas ir mokymų vadovas. Daugelio kompleksinių ugdymo programų autorius ir įgyvendintojas, komunikacijos ir viešojo kalbėjimo ekspertas, nuolat veda mokymus bei teikia konsultacijas tiek įvairių organizacijų darbuotojams, tiek bendrovių vadovams ir visuomenės lyderiams. Šiose pratybose gilinsimės į viešąjį kalbėjimą. Susipažinsime su būdais įveikti stresą ar net painiką, kuri daugelį apima, kai tenka stoti prieš auditoriją ir jai kalbėti. Mokysimės atskleisti ir įvaldyti svarbiausias „galias“, kurias visi turime klausytojų dėmesiui patraukti, savo idėjoms skleisti ir taip keisti mus supantį pasaulį.

Viešasis kalbėjimas: kaip įveikti scenos baimę, dalintis idėjomis ir keisti pasaulį
Marius Å mitas.jpg

Marius Šmitas, kvėpavimo praktikų poveikio žmogaus organizmui tyrinėtojas ir propaguotojas. Plaučių mankšta ir praktinis giluminis kvėpavimas. Tai bene greičiausias ir veiksmingiausias būdas pakeisti savo organizmo psichofiziologinę būseną, įjungti savireguliacijos procesus ir susigrąžinti save sau.

Giluminio Kvėpavimo praktika Gyvenimo džiaugsmas Per/Kūną

Tomas Karpuška, psichologas. Santykių sukelto streso įveikos strategijos, bei polinkio į psichologinę pagalbą strigimas. Psichoedukacija apie subjektyviai patiriamus veiksmus santykių krizių atveju.

Vyras skyrybose. Psichologo
poreikis
Gintautas Cecys

Gintautas Čečys, Organizacijos Via 3L LT generalinis direktorius. Projekto GENTYS - fasilitatorių mentorius. Kartu ieškosime įžvalgų ir būdų, kaip genčių judėjimas gali prisidėti prie geresnių santykių organizacijose ir emocinės gerovės visuomenėje.

Kaip sukurti gentį savo
komandoje?
Saulius Varnelis.jpg

Saulius Varnelis, psichologas, studijuojantis kognityvinę ir elgesio terapiją, 5+ metus dirbantis kariuomenėje. Kalbėsime apie minčių, jausmų ir elgesio sąsajas; mokysimės atpažinti mąstymo klaidas ir kaip jas ištaisyti tam, kad sureguliuotume savo emocijas. Saugioje aplinkoje pareflektuosime ir padiskutuosime apie savo patirtis, susibursime ir geriau pažinsime vieni kitus.

Psichologinis atsparumas

Virginijus Varkalis, kvalifikuotas individualiosios psichologijos konsultantas, turintis 10+ metų patirties šeimų psichologinio konsultavimo ir psichoterapijos srityje. Tėvystė, patėvystė – iššūkiai vyro gyvenime. Aptarisime šeimos ir tėvystės etapus nuo pat poros santykių pradžios. Pirmos vyro ir vaiko dienos, vaiko raidos ir tėvystės etapai. Vaiko ir tėvo (patėvio) vaidmenų keitimasis, paauglystė ir ribos.

(pa)Tėvystė – iššūkiai vyro gyvenime
Andrius Jacunskas.jpg

Andrius Jacunskas, pasiekti savo tikslo galima žinant, kaip veikia mūsų smegenys, dopamino sistema, ir kaip efektyviai mokytis naujų įgūdžių.

Sėkmingas tikslų siekimas

Saulius Martinkėnas, sisteminės fenomenologinės psichoterapijos konsultantas. Sisteminė šeimos konsteliacija (išdėstymas) yra metodas leidžiantis atrasti ryšį tarp giminės ir protėvių gyvenimo bei to kas vyksta Jūsų gyvenime. Taip pat pamatyti ryšį tarp žmonių, įvykių, aplinkos ir jų įtakos Jums.

Sisteminė fenomenologinė psichoterapija – šeimos konsteliacija
Lukas Marcinkevicius.jpg

Lukas Marcinkevičius, medicinos psichologas, kognityvinės elgesio terapijos praktikas, atidos (mindfulness) mokytojas. Neprisirišdami prie vienos priklausomybę sukeliančios medžiagos ar elgesio, nagrinėsime tipinius sunkumus, su kuriais susiduria individai, bandydami atsisakyti elgesio, kuris įprastai tęsiasi nepaisant to elgesio neigiamų pasekmių. Aptarsime strategijų ir įrankių rinkinius, kurie padeda gyventi pilnavertišką gyvenimą be priklausomybių. Dalį laiko skirsime praktikoms, kurios gali padėti labiau susipažinti su savo paties priklausomybėmis ar įpročiais, atrasti jų funkcijas, iššaukiančius veiksnius, susipažinti su sunkiau pastebimais, po priklausomybe slypinčiais nepatenkintais poreikiais.

Ilgalaikė pagalba sau priklausomybių atveju: kaip susikrauti „įrankių dėžutę“ kelyje į laisve
Klaudijus Vitkauskas

Klaudijus Vitkauskas, psichologas. Šio užsiėmimo metu dalyviai turės galimybę iš išvardintų asmenybės bruožų pasirinkti jiems aktualiausius ir paanalizuoti: kas juos suformavo, kokią įtaką asmenybė turi dabartiniame gyvenime ir kam bei kokiais tikslais mūsų asmenybės mus veda gyvenime?

Reflektyvumo užsiėmimas –
kas aš esu, kodėl ir kam?
Audrius Ivanauskas

Audrius Ivanauskas, lektorius ir psichologas. Kaip atpažinti stresą? Lektorius ir psichologas Audrius Ivanauskas papasakos apie esminius streso valdymo patarimus.

Stresas vyro kasdienybėje
Martynas.jpg

Martynas Klimašauskas Pedagogas, lektorius ir multimedijų specialistas. Trijų dalių metodinė praktika, skirta savęs ir savo emocijų pažinimui. Grupinis praktinis užsiėmimas, kuris padės pažinti ir išlaisvinti jausmus.

Leisk sau jausti

Gediminas Kordušas, kūno ir judesio terapeutas. Projekto GENTYS - fasilitatorių mentorius. Patyriminė kūno praktika, dar vadinama judesio meditacija. Praktikos metu dalyviai leidžia kūnui pačiam spontaniškai atlikti judesius ir per kuriuos įvyksta susitikimas su savo vidumi.

Autentiškas judesys
Marius Janulis

Marius Janulis, kineziterapeutas, masažuotojas. Kaip išvengti nugaros skausmo šiandieninei sėdinčiai visuomenei? Prezentacija su live hack’ais + stuburo stabilisavimo treniruotė, svarbiausi pratimai ir judesiai, kad kūnas išliktų sveikas ir judrus. Rekomenduojama turėti kilimėlį.

Nugaros skausmo prevencija atliekant stuburo stabilizavimo technikas
gilia-3.jpg

Eimantas ir Fausta (Gilia app.), sąmoningumo programėlės Gilia app kūrėjai. neapsiribojam tik programėlės kūrimu - matom didelę prasmę gyvose veiklose. Abu daugiau nei 7 metus aktyviai dirbam su neformaliu švietimu nevyriausybinėse organizacijose. Jose esam vedę daugybę mokymų ir dirbtuvių savęs pažinimui bei įvairių kompetencijų tobulinimui (emocinis intelektas, konfliktų valdymas, efektyvi komunikacija, grįžtamasis ryšys, motyvacija, produktyvumas ir pan.) Be to, Fausta yra baigusi psichologijos studijas, o abu daugiau nei 7 metus aktyviai įsitraukiam į asmeninio tobulėjimo veiklas iš skirtingų pusių. Šiose dirbtuvėse galėsi giliau save pažinti ir išsigryninti savo identitetą. Čia bus ir savirefleksijos, ir įdomaus bendravimo, ir aktyvių užduočių bei prasmingų pasidalinimų. Be to, susipažinsim ir su šių patirčių psichologiniu pagrindimu.

Kaip tau sekasi atspindėti savo identitetą?
Screenshot 2024-05-19 at 23.17.40.png

Elementsc, Lukas Bitinaitis ir Lukas Kirilovas „ELEMENT Strength & Conditioning” grupinių treniruočių klubas. Grupinė jėgos ir ištvermės treniruotė vyrams, kuri padės sustiprėti ne tik fiziškai, bet ir psichologiškai bei sustiprinti ryšį su kitais bendruomenės nariais. Rekomenduojama turėti kilimėlį.

Grupinė jėgos treniruotė
Sights Grybas

Sigitas Grybas - DJ Saga -didžėjus, radio laidų vedėjas, renginių organizatorius, jogos treneris. Sigito joga remiasi hatha jogos pagrindais ir yra tinkama kiekvienam, be jokio pradinio pasirengimo. Tiesiog išbandykite! Rekomenduojama turėti kilimėlį.

Hatha joga
image0.jpeg

Gytis Linartas Profesionali savigynos treniruotė.

Muay Thai treniruotė
IMG_4657.jpg

Vytas Kim Stovėjimas ant vinių – tai asmeninė kelionė ir puikus būdas pajusti save, savo kūną, atrasti naujas vidines jėgas. Kviečiame išbandyti.

Stovėjimas ant vinių
100-3284_orig.jpg

Ramūnas Kurklinskas ir grupė “Karaliaus Vaikai”. Dainuojamosios poezijos bardai prie laužo. Autorinė kūryba, bei įtraukimas kitus kurti.

Dainuojamoji poezija
IMG_8767.jpg

Indrė Šiliauskaitė - Indraya Šokio-judesio terapeutė, ekstatinio šokio bei kitų judesio / somatinių praktikų (įkūnyto šokio, 5 Ritmų, mindfulness) vedėja, emocinės sveikatos edukatorė. Atrasime kažką naujo apie save ir patyrinėsime tai per judesio dirbtuves, apšylant prieš ekstatinį šokį - muzikos, šokio ir emocijų kelionę. Ekstatiniame šokyje sutinkame TIKRĄJĮ, AUTENTIŠKĄ SAVE: per dėmesingą judesio įsisąmoninimą, per kūno pajautimą, susiliejimą su muzika, per emocijų atpalaidavimą, jų išveikimą.

Judesio dirbtuvės ir ekstatinis šokis
sp.jpg

Tomas Jacinkevičius “Hypercube” metodikos autorius-treneris, Valdomos apimtinės Vaizduotės ir Dėmesio lavinimo dirbtuvės. Įvairūs pratimai, užduotys, kvestai, kai kurie naudojant VR akinius. Susipažinsite su savo vaizduotės ir dėmesio ribomis, bei kitų savo vidinių resursų valdomumu, galimybėmis, treniruojamumu. Formatas patogiai sėdint, stovint, gulint. Pažintis su valdomos vaizduotės ir valdomo apimtinio dėmesio lavinimo autorinėmis metodikomis „Cubelight“, „Kvadratiniai kryžiai“, „Teseraktas“, "Hypercube" ir jų panaudojimu veikloje. Kūno galimybėms plėsti. Emocinėms būsenoms valdyti. Samonės struktūravimo galimybėmis. Cubedance – tai mankšta-šokis vaizduotės ir kūno sujungimui.

Valdomos vaizduotės, apimtinio dėmesio lavinimas ir to nauda veikloje.
mick-haupt-QaCltys9eNw-unsplash.jpg

Išlaisvink vidinį berniuką!

Vandens balionų mūšis
IMG638.jpg

Gausi programa vaikams. Tinka ir tėvams. •Ryto mankštos •Savigyna •Maisto gamyba •Išgyvenimas gamtoje •Pirmoji pagalba •Žaidimai •Gentys tėvams ir vaikams •Virtuali realybė •Maudynės Pokalbiai ir istorijos •Sportinės estafetės ir turnyrai •Batutas •Sumo imtynės •Taiklumo iššūkiai

PROGRAMA VAIKAMS

Tomas Ivanauskas, gongų meistras. Čia patirsite kosmišką Garso Odisėją, išgirsite Gongų gaudesį, primenantį mums Visatos kūrinijos garsą OM, išgirsite giliai mūsų kūnus ir sielas harmonizuojančius Himalajų Skambančius dubenėlius, pajausite Šamanišką Būgną, nuo kurio virpa visas kūnas ir budina į gyvenimą iš letargo ir gilaus miego. Krištoliniai Dubenys, Tyro Skambesio Ksilofonas, Sensula bei Koshi Varpeliai harmonizuos ir subalansuos visas vidines sistemas. Kelionė vyksta gulint, užsimerkus ir atsipalaidavus. Daugiausia grojama Gongais, tai rytų kultūros instrumentas, pasižymintis stipriomis vibracijomis ir visą kūną smelkiančiu garsu. Gongai išjudina energetinius kanalus, užspaustas emocijas, harmonizuoja ląsteles. Dalyviai sesijos metu gali jausti tiek baimę ir sumišimą, tiek pat ir džiaugsmą ir palaimą, bet kuri patirtis yra mums naudinga ir reikalinga, nes tai ateina iš mūsų vidaus ir veda į platesnius suvokimus ir realizacijas. Rekomenduojama turėti kilimėlį.

Gongų maudynės
20240516_181117_OCL_4390.jpg

Vėjas Zaleskis, Vilniaus Parkūro Akademijos treneris, sertifikuotas meditacijos mokytojas, ICF koučingo specialistas. Šioje treniruotėje dalyviai išmoks parkūro pagrindus, pradedant nuo apšilimo ir parkūro filosofijos, tada pereinant prie šuoliukų technikų, peršokimų (vault'ų), nusileidimo technikų ir kulverščių. Taip pat bus mokomasi saugumo taisyklių, ypač kaip saugiai kristi, ir kaip praktiškai naudoti įgytas technikas kasdieniniame gyvenime.

Parkūro treniruotė
Ricardas BJJ Treneris.jpg

Ričardas Razgaitis , 22 metai kovos menų patirtis. Rudas BJJ diržas. Daugkartinis BJJ ir Grapplingo varžybų Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje dalyvis. II-vieta Estijos ADCC Pro kategorije 2019 metais, 76.9 kg kategorijoje Kviečiame į kovos meno BJJ - braziliško džiu džitsu pažintinę treniruotę. Bus proga išmėginti keletą smaugimo ir laužimo veiksmų su trenerio priežiūra, saugioje aplinkoje. Skirsime laiko aptarimui, kaip galima panaudoti BJJ kovos veiksmus realiose savigynos situacijose. Reikalinga sportinė apranga - šortai be užtrauktukų ir sportiniai marškinėliai/galima ir be jų, sportuojame basomis. Po treniruotės rekomenduojama išsimaudyti ežere, turėkite rankšluoščius ir tapkes.

Braziliško Džiu Džitsu (BJJ) ir savigynos treniruotė
Vytas Kim.png

Vytas Kim - “Gentys” bendraįkūrėjas, Geštalto psichoterapijos praktikas. Tai bus vyrų ratas, kuriame kursime ryšį per klausimą “Kaip prarandu energiją dabartiniams savo iššūkiams ir dilemoms?”. Tinkamoje aplinkoje įgarsinus svarbius gyvenimo klausimus ir išgirdus grįžtamąjį ryšį, emocinis svoris dažnai sumažėja, ateina naujos įžvalgos ir atsiranda daugiau energijos. To ir sieksime šiame improvizuotos “genties” užsiėmime. Praktikuosime įgarsinti tai, kas mums svarbu, ir efektyviai reaguoti į tai, ką kalba kitas vyras. Max 15 dalyvių.

Vyrų ratas. “Kur prarandu energiją ir kaip ją susigrąžinti?”
034A2559.jpg

Rokas Černauskis - Koučeris, Projekto GENTYS - fasilitatorius ir mentorius, vaikų ir paauglių stovyklų vadovas. Kas tavo viduje nebetarnauja dabarčiai ir ateičiai, kurią nori kurti? Per gyvenimą renkame patyrimus, kaip veikiu aš ir supantis pasaulis. Šios patirtys įsirašo mumyse kaip programos, įsitikinimai. Dalis yra stiprinančių įsitikinimų ("Aš gražus") ir dalis ribojančių ("Aš niekam tikęs"). Aplinkai ir gyvenimui besikeičiant, mūsų įsitikinimai ne visada spėja atsinaujinti pagal pakitusią situaciją. Todėl kviečiu patyrinėti vidinę operacinę sistemą ir įdiegti atnaujinimus.

Vidinės operacinės sistemos atnaujinimas
Screenshot 2024-06-25 at 22.24.49.png

Vaidas Voronavičius

Ryto bėgimas su kliūtimis
Saga.jpg

Jau virš 30 metų grojantis, muzikinių renginių organizatorius, „Strokes Temple“ vadas. Miksuoti šokių muziką juostiniais magnetofonais Saga pradėjo dar 1986 m. mokykloje. Vienas pirmųjų Lietuvoje pradėjo groti plokštelėmis, vedė muzikines radijo ir TV laidas, rašė straipsnius skleisdamas elektroninės muzikos ideologiją.

DJ SAGA
Ares .jpg

Áres groja nuo downtempo iki house muzikos, kuruoja renginių seriją Kaune Sodo Reikalai. Dabar jau retai sutinkamas už pulto ir tik ypatingomis progomis grįžtantis šokdinti. Gentainis žada pagroti tibalistinio house setą festivlalio atidarymo proga.

ÁRES
Justinas Kyga Photo-25.jpg

Vėjas Zaleskis. Savęs atjautos meditacija skirta išmokti neutralizuoti mūsų vertinantį protą - vidinį kritiką, kuris nuolat mus vertina ir teisia dėl bet kokios klaidos ar trūkumo. Sesijos metu dalyviai patirs ir išmoks meditacijos techniką, kaip kovoti su neigiamais savęs vertinimais klausant, ką ir kaip vidinis kritikas kalba, ir pajusdami su tuo susijusį pojūtį kūne su visišku atvirumu ir priėmimu. Tada mes sąmoningai pradedame vidinį dialogą tarp tos dalies, kurią kritikuojame, ir dalies, kuri kritikuoja, ir tokiu būdu mes sudraugaujame ir integruojame jas, sąmoningai pereidami nuo vertinančio, neapykantos ir neigiamo kalbėjimo su savimi prie atsipalaidavusio, atjaučiančio, supratingo ir padrąsinančio kalbėjimo su savimi. Iš esmės tai yra užsiėmimas apie tai, kaip kalbėti su savimi, kad būtumėte laimingi, produktyvūs ir sveiki.

Savęs atjautos meditacija
GF_23_16.jpg

Laimutis Jankauskas Kada paskutinį kartą žaidei mafiją? Jei net nežinai kas tai yra, tuomet būtinai ateik, nuobodu nebus.

Sportinė mafija
GF_23_673.jpg

Naujų narių pasveikinimas ir ceremonija.

Naujų Genčių sutvirtinimo ceremonija
IMG662_edited.jpg

Gintautas Mežetis Bus daug sporto, ateik susigrumti ir save išbandyti.

Virvės traukimas, Futbolas 4x4, Rąsto/Padangos metimas, Perdavimo estafetė, Bėgimas su maišais
  • facebook
  • Instagram

Tribes Fest by Gentys | 2024

tribes_fest_LOGO_horizontal_LIGHT.png
bottom of page