top of page

Vyrų asmeninio tobulėjimo festivalis Tribes Fest pristato programą. Birželio 28-30 dienomis Trakų Pusiasalyje ketvirtą kartą vyksiantis festivalis kviečia vyrus tobulėti ir džiugiai judėti geriausios savo versijos link.

 

Įvairiapusė Tribes Fest 2024 programa turtinga įtraukiančiomis veiklomis: muzika, paskaitos, diskusijos, sporto iššūkiai, terapiniai užsiėmimai bei kūrybinės dirbtuvės. Nepamiršti ir mažamečiai, kurių laukia ne tik smagūs žaidimai, bet ir išgyvenimo gamtoje pradžiamokslis, virtuali realybė, maisto gamyba gamtoje bei ryto mankšta. 


Šiais metais festivalis stebins ir muzikos programa: TORO BRAVO, ORAI, ČIGONGO MEISTRAS ir GIRIŲ DVASIOS neleis nuobodžiauti vakarais.

IMG671.jpg

Tribes Fest 2024 pristato programą!

2024-05-19

Greitu metu Tribes Fest pristatys didelę naujovę – diskusijų programą. Kol diskusijos dar ruošiamos, kviečiame susipažinti su visais paskelbtais programos dalyviais: TRIBES FEST 2024 PROGRAMA

 

Tribes Fest kasmet laukiamas dėl naudingų užsiėmimų ir paskaitų, bendruomeniškos atmosferos ir įtraukiančių veiklų. Birželio 28-30 Trakuose – ketvirtas festivalis vyrams!

 

BILIETAI

Nepamiršk pasirūpinti geresnės kainos bilietu – nuo gegužės 28 d. bilietai brangs. Sutaupyk, imk dabar, vėliau sau padėkosi. 

 

Pasiimk savo bilietą iš čia: BILIETAI.

 

#TRIBESFEST #VYRŲFESTIVALIS

Tribes Fest by Gentys | 2024

  • facebook
  • Instagram
tribes_fest_LOGO_horizontal_LIGHT.png
bottom of page