top of page
034A2160.jpg
Tęstinė terapinė grupė yra erdvė, kurioje vyrai augins vidinį saugumą ir laisvę būdami savimi tarp kitų. Tokioje grupėje Tau taps vis aiškiau, kaip Tu jautiesi ir elgiesi tarp kitų, o svarbiausia - galėsi patirti, kaip transformuojasi Tavo santykis su savimi ir aplinkiniais. Taps vis lengviau priimti save, konfrontuoti, palaikyti kitą ir pačiam sulaukti palaikymo. Tai bus erdvė pastiprėti ten, kur Tau svarbu pastiprėti, atpalaiduoti skausmą, gėdą ar baimę, kurią svarbu atpalaiduoti. Po grupės į pasaulį Tu eisi labiau pasitikintis savimi.

Kas vyksta grupės metu:

Vedėjai rūpinasi, kad grupės dalyviai prieitų prie esminių klausimų, o ne praslystų paviršiumi; užtikrina saugumą ir pagrindą, jei dalyviai susiduria su intensyviom emocijom; kilus konfliktui, padeda dalyviams “susitikti”, o ne atsiriboti.

 

Grupėje atsispindės tai, koks Tu esi gyvenime: kaip Tave veikia netikėtos situacijos, kas kyla ir kaip reaguoji, kai Tau kažkas nepatinka, kai ko nors nori, ką darai, kai bijai arba pyksti, kaip parodai rūpestį ir meilę sau bei kitiems ir pan.

Kartais darbas su emocijomis vyks įdarbinant visą kūną (o ne tik per kalbėjimą), dažnai su visos grupės pagalba. Remiamasi geštalto terapijos principais.

Sign me up!

Kaina ir vieta:

 • Vieta: Saltoniškių g. 31, Vilnius

 

 • Dalyvių skaičius - iki 15.
   

 • Kaina - 100 Eur / mėn.

 • (Hero nariams - 80 Eur / mėn., Change - 90 Eur / mėn.).

Susitikimų laikas ir trukmė:

 • Grupės pradžia 2022 m. rugsėjo mėn.
   

 • Susitikimai vyks kartą per mėnesį iki gegužės, šeštadieniais 10.00 - 18.00 val.

 • Dirbame 1.5 val. segmentais su pertraukomis tarp jų. 

Registracia

TIKRAS. TERAPINĖ GENČIŲ GRUPĖ VYRAMS

Kaip ir gentyje, taip ir šioje terapinėje grupėje Tu pažinsi save ir treniruosiesi kurti vis turtingesnius santykius su aplinkiniais. Čia taip pat bus svarbu sukurti erdvę išsakyti tai, kas Tau svarbu, išgirsti vienas kitą, sulaukti ir duoti grįžtamojo ryšio kitiems.

 

Ši grupė turi ir svarbių skirtumų nuo genties. Joje 2 vedėjai, psichoterapijos praktikai, moderuos procesą ir padės pastebėti tai, ką pastebėti sudėtinga ar nepatogu. Grupė galės lengviau pasinerti ir atlaikyti esmines asmenines temas ir viską, kas kyla grupėje. Jei gentyje vyrai paprastai fokusuojasi į patirtis iš jų asmeninio gyvenimo, terapinėje grupėje didesnis fokusas bus į tai, kas vyksta grupėje čia ir dabar. Žmonių skaičius didesnis nei gentyje - iki 15 vyrų + vedėjai. Susitikimas truks visą dieną. Su emocijomis kartais dirbsime per kūną, pasiūlydami dalyviams atlikti fizinius veiksmus grupėje.

 

Gentainiai, kurie dalyvavo terapinėje grupėje, sako, kad dėka šios grupės jų genties vidinis darbas sustiprėja.

Kuo tai panašu į gentį ir kuo skiriasi?

INFO VYRAMS KURIE JAU TURI SAVO GENTĮ

Ką patirsi:

 • Rodysi tai, kas Tau svarbu, būsi pamatytas ir išgirstas.
   
 • Išgirsi, kaip Tave mato kiti, kaip jie jaučiasi šalia Tavęs.
   
 • Eksperimentuosi išreikšti save kitaip negu esi įpratęs.

Kas veda grupę:

Tai yra Genčių ir Tikras. bendras projektas, kuriame jėgas sujungia 2 specialistai, eilę metų dirbantys su vyrais.
 
 • Vytas Kim, Geštalto psichoterapijos praktikas, vyrų judėjimo GENTYS bendraįkūrėjas
 
 • Ignas Genys, Geštalto psichoterapijos praktikas, vyrų saviugdos erdvės TIKRAS. Įkūrėjas
Ignas Genys
Vytas Kim
bottom of page