top of page

Prisilietimas prie emocijų per garsą su Marina Pilipenko

Prisilietimas prie emocijų per garsą su Marina Pilipenko
Prisilietimas prie emocijų per garsą su Marina Pilipenko

Laikas ir vieta

Sep 08, 2022, 7:00 PM – 9:00 PM

Vilnius, 107pat., Lukiškių skg. 6, Vilnius

Apie renginį

Andrej Gušča kviečia susipažinti su Marina Pilipenko, atlikėja iš Ukrainos, vokalo mokytoja, integralines metodikos emociniam intelektui per garsą vystyti autore. 

Tai praktika su garsu, per kurią bus vystomas kūrybiškumas ir emocinis intelektas, ryšio su kitu žmogum intuityvus palaikymas. Per garsą, drąsiai skambame savo emocijomis. 

Į renginį galima ir rekomenduojama atvykti kartu su antra puse. Bet galima ir vienam. Atvykstant dviese - registracijoje paimk du bilietus. Renginys nemokamas Genčių bendruomenės nariams, bet už renginį Marinai galima bus atsidėkoti pinigine auka :)

Марина Пилипенко  Украинская певица, преподаватель вокала, автор интегрального метода для развития составляющих эмоционального интеллекта «Вокальный Открытый Диалог»

Kilus klausimams skambinkite - +37067179532, Marius Ambrazaitis

DĖMESIO - PRIEŠ REGISTRUOJANTIS:

Neišsigąsk nurodytos bilieto kainos (€5) - vyrams turintiems Genčių bendruomenės narystę automatiškai taikoma 100% nuolaida.

Prisijunk prie savo www.gentys.lt profilio ir jei Tavo narystė yra aktyvi (patikrink čia), tuomet registruojantis automatiškai Tau bus pritaikyta 100% nuolaida.

Ačiū Tau - pasirinkdamas būti nariu Tu padedi Gentims tęsti savo socialinę misiją!

P.S. Jei dar neturi Genčių narystės - ją aktyvuok čia.

BILIETAI

  • Dalyvio vieta

    €5.00
    Sale ended

Total

€0.00

Share This Event

bottom of page