top of page

Aš + Tu = Mes

Patyriminis dienos seminaras poroms

Aš + Tu = Mes
Aš + Tu = Mes

Laikas ir vieta

Time is TBD

Pirmas aukštas, Z. Sierakausko g. 15, 03105 Vilnius, Lithuania

Apie renginį

Kviečiame praturtinti savo poros laisvalaikį ir pakviesti savo antrą pusę į pasimatymą – patyriminį dienos užsiėmimą, kuris leis išbandyti kitokius tarpusavio komunikacijos kūrimo būdus.

Jo metu kontaktas poroje bus kuriamas nenaudojant žodinės komunikacijos, bet pasitelkiant kūno kalbą: žvilgsnį, prisilietimą ir tarpusavio sąveiką naudojant dailės priemones. Tai galimybė išbandyti buvimą santykyje su kitu žmogumi naujais būdais. O aptariant šią patirtį ir reflektuojant per ją kilusias emocijas labiau pažinsime save ir vienas/-a kitą. 

Be to, per metaforą žvelgiant į praktikos metu vykstantį sąveikos procesą, bus galima atidžiau pasižiūrėti į poroje vykstančią tarpusavio santykių dinamiką.  Taip pat kalbėsimės apie poreikius kylančius poroje. Bei apžvelgsim ką psichologai kalba apie meilę. 

Kviečiame poras, kurioms smalsu pažinti ir atrasti naujas patirtis.

Užsiėmimą ves gentainis, geštalto terapijos praktikas - Rimgaudas Baležentis. Daugiau apie vedėją - https://rimgaudas.jimdosite.com/

Vietų skaičius ribotas - 7 poros.

Bilieto kaina porai - 100€*

Renginio trukmė 8h.

Užsiėmimas vyks Z. Sierakausko g. 15, Genčių patalpose.

Kilus klausimams, kreipkis į Rimgaudą -  +37067287324

DĖMESIO - PRIEŠ REGISTRUOJANTIS:

Bilieto kaina porai (€100) - vyrams turintiems Genčių bendruomenės Saviems ir Herojams automatiškai taikoma 20-30% nuolaida.

Prisijunk prie savo www.gentys.lt profilio ir jei Tavo narystė yra aktyvi (patikrink čia), tuomet registruojantis automatiškai Tau bus pritaikyta 20-30% nuolaida.

Ačiū Tau - pasirinkdamas būti nariu Tu padedi Gentims tęsti savo socialinę misiją!

P.S. Jei dar neturi Genčių narystės - ją aktyvuok čia.

BILIETAI

  • Bilietas DVIEMS

    €100.00
    +€2.50 service fee

Total

€0.00

Share This Event

bottom of page