top of page

Naujų metų įpročiai su Ryčiu Verbumi

Naujų metų įpročiai su Ryčiu Verbumi
Naujų metų įpročiai su Ryčiu Verbumi

Laikas ir vieta

Dec 28, 2022, 7:00 PM – 8:30 PM GMT+2

Platforma ZOOM

Apie renginį

Dažnai girdime patarimus, kad reikia keisti įpročius, išsiugdyti naujus ir panašiai. Daugeliui šis žodis atrodo aiškus, tačiau, kaip formuojasi įpročiai ir kaip juos pakeisti, paprasto atsakymo nėra – jei jis būtų, visi mes nuo „Naujų Metų“ jau būtume metę rūkyti, vartoti alkoholį, greitą maistą, pradėję sportuoti ir tt. Klausimas – kodėl maždaug po 2 savaičių krenta motyvacija? Daugiausiai klientų sporto klubuose būna būtent sausio mėnesį! Tačiau vasarį pusės nebelieka...

Įpročių mechanizmas suteikia mums galimybę vairuojant automobilį kalbėti telefonu, valant dantis svajoti apie didesnę algą, rišantis batus prisiminti, kad pamiršome išjungti tualete šviesą ir daug kitų nuostabių dalykų, kurios darome „automato“ režimu. Kai kurie įpročiai mums yra labai naudingi, kai kurie mažiau ir kai kurie mus žaloja. Pats mechanizmas neturi vertinimo kriterijų, kuris „geras“ ir kuris „blogas“. Veiksmai, kuriuos mes nuolat kartojame norėdami pasiekti tam tikrą tikslą tampa mūsų įpročiais. Kai kurie įpročiai gali tapti priklausomybe, kai žmogus nesugeba kitais veiksmais pasiekti norimo rezultato – nusiraminti, atsipalaiduoti, pralinksmėti, drąsiai ir laisvai bendrauti, jaustis priimtu ir reikšmingu ir t.t.

Džiugu tai, kad įpročius galime pakeisti, svarbu suvokti, kaip veikia šis mechanizmas.

Apie tai ir pakalbėsime mūsų susitikimo - Naujų Metų įpročiai – metu.

Apie vedėją

Rytis Verbus – NLP praktikas, sobriologijos tyrinėtojas, mąstymo ir elgesio keitimo konsultantas, lektorius. Asmeninė ir daugelio mokytojų patirtis, įvairiapusės žinios leido susiformuoti tam tikram požiūriui, kuris padeda pasiekti žmogaus vidų ir tik tada pereiti prie jo gyvenimo įvykių, kurie įtakojo jo dabartinį elgesį. Nestandartinis požiūris, nuolat užduodami klausimai ir abejonės ekspertų išvadomis leidžia giliau tyrinėti ir pažinti žmogaus mąstymą ir elgesį.

Po registracijos gausi laišką su nuoroda į ZOOM. Kilus klausimams, kreipkis į Marių Ambrazaitį - +37067179532 Iki pasimatymo!

DĖMESIO - PRIEŠ REGISTRUOJANTIS:

Neišsigąsk nurodytos bilieto kainos (€10) - vyrams turintiems Genčių bendruomenės narystę automatiškai taikoma 100% nuolaida.

Prisijunk prie savo www.gentys.lt profilio ir jei Tavo narystė yra aktyvi (patikrink čia), tuomet registruojantis automatiškai Tau bus pritaikyta 100% nuolaida.

Ačiū Tau - pasirinkdamas būti nariu Tu padedi Gentims tęsti savo socialinę misiją!

P.S. Jei dar neturi Genčių narystės - ją aktyvuok čia.

BILIETAI

  • Dalyvio vieta

    €10.00
    Sale ended

Total

€0.00

Share This Event

bottom of page