top of page

Ekonominio švietimo mokymai su dr. Viktorija Tauraite (2 dalis)

Ekonominio švietimo mokymai su dr. Viktorija Tauraite (2 dalis)
Ekonominio švietimo mokymai su dr. Viktorija Tauraite (2 dalis)

Laikas ir vieta

Nov 24, 2022, 6:30 PM – 8:00 PM GMT+2

Platforma ZOOM

Apie renginį

Ekonominio švietimo mokymai - skirti bazinių ekonominių žinių suteikimui įvairaus amžiaus ir profesijų asmenims. Mokymai yra sudaryti iš dviejų dalių: 

-Pirmoje mokymų dalyje yra supažindinama su ekonomikos, bendrojo vidaus produkto ir infliacijos sampratomis bei apžvelgiamos šių dienų ekonominės realijos. 

-Antroje mokymų dalyje pagrindinis dėmesys yra skiriamas nedarbo lygiui, uždarai / atvirai ekonomikai, fiskalinei ir monetarinei politikai bei darbo rinkai, pateikiant ne tik teorines įžvalgas, bet ir paanalizuojant šiandienines ekonomines aktualijas. 

Mokymų metu taip pat galėsime diskutuoti ir panagrinėti Jums aktualias ekonomines problemas.

Lektorė yra ekonomikos mokslų daktarė, publikavusi 19 mokslinių straipsnių įvairiomis tematikomis bei turinti darbinės patirties tiek mikroekonominiame, tiek makroekonominiame lygmenyje. Šiuo metu Viktorija dirba LR Kultūros ministerijoje Strateginio ir finansų valdymo skyriaus patarėja, Vytauto Didžiojo universiteto, Ekonomikos ir vadybos fakulteto, Ekonomikos katedros mokslo darbuotoja bei užsiima individualia veikla (mokymai, analitinė, tiriamoji veikla).

Po registracijos gausi laišką su nuoroda į ZOOM.

DĖMESIO - PRIEŠ REGISTRUOJANTIS:

Neišsigąsk nurodytos bilieto kainos (€10) - vyrams turintiems Genčių bendruomenės narystę automatiškai taikoma 100% nuolaida.

Prisijunk prie savo www.gentys.lt profilio ir jei Tavo narystė yra aktyvi (patikrink čia), tuomet registruojantis automatiškai Tau bus pritaikyta 100% nuolaida.

Ačiū Tau - pasirinkdamas būti nariu Tu padedi Gentims tęsti savo socialinę misiją!

P.S. Jei dar neturi Genčių narystės - ją aktyvuok čia.

BILIETAI

  • Dalyvio vieta

    €10.00
    Sale ended

Total

€0.00

Share This Event

bottom of page