top of page

Apie buvimą gentyje (ATŠAUKTAS)

Apie buvimą gentyje (ATŠAUKTAS)
Apie buvimą gentyje (ATŠAUKTAS)

Laikas ir vieta

Jun 06, 2022, 6:30 PM – 8:30 PM

Renginys online

Apie renginį

Labas!

Kviečiu į gentainių susitikimą “Apie buvimą gentyje”. Kovą įvyko genčių atstovų susitikimai, sudalyvavo netikėtai daug vyrų iš skirtingų genčių. Panašu, kad tokie susitikimai vertingi ir juos planuojame daryti reguliariai, taip pat jie taps dar atviresni - kominikuojami visiems, turintiems savo gentį (ne tik atstovams).

Susitikimo tikslas - aptarti iššūkius, susijusius su genties gyvenimu: ne visi lanko, vidiniame darbe per mažai gylio, iš susitikimų nėra tiek vertės, kiek būdavo anksčiau, reikalingas genties papildymas, svarstau išeiti ir pan. Artėjanti vasara - dar viena aktuali tema. Vasara - iššūkis genties gyvenime, būtent šiame sezone didžiausia rizika pabyrėti. Bus naudinga ir pasidalinti, ir išgirsti su kokiais iššūkiais susiduria bei kaip su jais tvarkosi kitos gentys. Tikėtina, kad gausi daugiau aiškumo, tvirtumo ir įkvėpimo.

Manom, kad svarbu susikurti tokią aptarimo erdvę ir tai padės gentims gyvuoti, o nariams patirti kuo didesnę genties naudą.

DĖMESIO - PRIEŠ REGISTRUOJANTIS:

Neišsigąsk nurodytos bilieto kainos (€10) - “Apie buvimą gentyje” yra nemokamas renginys Genčių bendruomenės nariams ir automatiškai taikoma 100% nuolaida.

Jei dar nesi narys - čia gali pasiimti narystę už vos 5 eur/mėn. Ačiū - nes Tavo narystė padeda tęsti Genčių veiklą.

HU!

BILIETAI

  • Dalyvio vieta

    €10.00
    Sale ended

Total

€0.00

Share This Event

bottom of page