top of page

VYRO EMOCIJŲ SEMINARAS

Jauskis drąsiau ir pilniau.

VYRO EMOCIJŲ SEMINARAS
VYRO EMOCIJŲ SEMINARAS

Laikas ir vieta

Feb 04, 2023, 9:00 AM – 10:30 PM

Lukiškės 2.0, Lukiškių skg. 6, Vilnius 01108, Lithuania

Apie renginį

Vyro emocijų seminaras - tai diena, kai Tu bendraminčių apsuptyje stiprinsi savo emocinį intelektą. Geras emocijų pažinimas yra laimingo ir prasmingo gyvenimo pagrindas.

Daugiau kaip 60 į save besigilinančių vyrų, 6 valandos specialistų vedamų seminarų, socialinės veiklos ir kokybiškos naujos pažintys - visa tai laukia Tavęs Vyro emocijų seminare.

Seminaro programa ir vedėjai: https://www.gentys.lt/vyro-emociju-seminaras-programa

Kodėl Tau verta apsilankyti?

Tvirčiausi, drąsiausi ir laimingiausi žmonės turi aukštą emocinį intelektą ir gerą santykį su savo vidumi. Kai nepažįstame savo emocijų ir vidaus, mes daug daugiau laiko praleidžiame baimėje, gėdoje ir sumišime. Retas iš mūsų buvo mokytas kaip sklandžiai gilintis į save. Po šio seminaro liksi atsigavęs, turėsi daugiau prasmingų draugysčių ir emociškai tvirčiau stovėsi ant savo kojų. Dabar labiau nei bet kada vyrams yra aktualu palaikyti vienas kitą. Kiekvienas turime unikaliai vyriškų patirčių. Mes stiprėjame draugiškai bendraudami, dalindamiesi ir palaikydami vienas kitą.

Vyro emocijų seminaras yra proga Tau gauti įkvėpimo, krypties ir palaikymo dozę!

Renginys skirtas visiems vyrams ir vien vyrams.

Visiems: nepriklausomai nuo to ar jau esi Gentyse, ar dar ne; kad ir kiek (ne)vyriškas jautiesi; kad ir kokio amžiaus esi (renginys skirtas vyrams nuo 16 m.).

Kodėl vien vyrams: nes tokioje aplinkoje dingsta konkurencija, randasi bendrumas ir aiškėja „Kokiu žmogumi aš noriu būti?“.

Čia niekas neaiškins, koks Tu turi būti – čia vieta Tau ieškoti, koks Tu nori tapti.

Užsirezervuok ankstyvą bilietą jau dabar. 

KADA: 2023 m. Vasario 4 d.

VIETA: Lukiškės 2.0, Lukiškių skg. 6, Vilnius

Bilietai:

  • Metinį HEROJAUS narystės planą turintiems Genčių bendruomenės nariams taikome 50% nuolaidą bilietui. 
  • Metinį SAVO arba mėnesinį HEROJAUS narystės planus turintiems Genčių bendruomenės nariams taikome 30% nuolaidą bilietui. 
  • Genčių įvadinio kurso dalyviams arba mėnesinį SAVO narystės planą turintiems Genčių bendruomenės nariams taikome 15% nuolaidą bilietui. 

Norint aktyvuoti šias nuolaidas reikia prisijungti prie savo profilio šioje svetainėje. 

Festivalio programa ir vedėjai: https://www.gentys.lt/vyro-emociju-seminaras-programa

PASTABA: Renginio bendros dalys ir renginio dalyviai bus filmuojamos ir fotografuojamos ir ši medžiaga naudojama GENTYS (VšĮ Vyrų Gentys) veiklos viešinimui. Pirkdamas bilietą Tu pažymi, kad su šiomis renginio sąlygomis susipažinai ir sutinki.

Kilo klausimų? Skambink +37064807623

Share This Event

bottom of page