top of page

Strategijos produktyviai dienai 2/4 - Cirkadiniai ritmai: vidiniai laikrodžiai, miegas ir šviesa.

Strategijos produktyviai dienai 2/4 - Cirkadiniai ritmai: vidiniai laikrodžiai, miegas ir šviesa.
Strategijos produktyviai dienai 2/4 - Cirkadiniai ritmai: vidiniai laikrodžiai, miegas ir šviesa.

Laikas ir vieta

Aug 17, 2022, 6:30 PM – 9:00 PM

Lukiškių kalėjimas, 107pat., Lukiškių skg. 6, Vilnius

Apie renginį

Apie 2 susitikimą:  Paros eigoje mūsų vidiniai laikrodžiai nuolat keičia hormonų koncentracijas, tad ryte ir vakare esam du skirtingi asmenys. Seminare aiškinsimės kas būna jeigu šiuos procesus ignoruojam (pvz dirbam naktimis, miegam dieną). Aptarsim kodėl telefonas prieš užmiegant yra vienas blogiausių dalykų ką galit padaryt savo miego rėžimui. Aptarsim kodėl išbalansuotas miego rėžimas yra vienas blogiausių dalykų ką galit padaryt savo produktyvumui. Aptarsim kaip grįžti į ritmą.

Apie seminarų seriją:  Keturių seminarų serija, kurioje mokysimės būti produktyvūs paros lygmeniu.  Kalbėsim apie įpročius, cirkadinius kūno ritmus, dopaminą. Pagrindinė mokymų serijos prielaida, kad produktyvūs žmonės labiau remiasi stabiliomis strategijomis ir įpročiais, o ne svyruojančia motyvacija ar akla disciplina.

Kam skirti užsiėmimai:  užsiėmimai tobulai sutverti prie darbo valandų nepririštiems: freelanceriams, nuotoliu dirbantiems, entrepreneuriams, studentams, bedarbiams. Tačiau įžvalgų pasisems ir dirbantieji 9-5. 

Apie mane:  Esu Dominykas, IT bakalauras, 4 kurso VU psichologijos studentas, Jaunimo Linijos savanoris ir savanorių mokytojas. Paskutinius metus ypač daug domiuosi produktyvumu. Pagalvojau, kad efektyviausias būdas išmokti dar daugiau - pasidalinti ką žinau su kitais.

DĖMESIO - PRIEŠ REGISTRUOJANTIS:

Neišsigąsk nurodytos bilieto kainos (€10) - vyrams turintiems Genčių bendruomenės narystę automatiškai taikoma 100% nuolaida.

Prisijunk prie savo www.gentys.lt profilio ir jei Tavo narystė yra aktyvi (patikrink čia), tuomet registruojantis automatiškai Tau bus pritaikyta 100% nuolaida.

Ačiū Tau - pasirinkdamas būti nariu Tu padedi Gentims tęsti savo socialinę misiją!

P.S. Jei dar neturi Genčių narystės - ją aktyvuok čia.

BILIETAI

  • Dalyvio vieta

    €10.00
    Sale ended

Total

€0.00

Share This Event

bottom of page