top of page

Galimybė pažvelgti į save - Playback teatras

Galimybė pažvelgti į save - Playback teatras
Galimybė pažvelgti į save - Playback teatras

Laikas ir vieta

Jan 23, 2023, 7:00 PM – 9:30 PM

O. Koršunovo teatras, 1 salė, Ašmenos g. 8, 01135 Vilnius, Lithuania

Apie renginį

Gentainis Liudas Aidietis kviečia į Playback teatrą, kurį pristatys ilgametę patirtį turinti trupė iš Ukrainos "Vachtiory". "Buvau keliuose pasirodymuose ir mane sužavėjo šio improvizacinio teatro galimybės, kad tai gali tapti dar vienu įrankiu, o gal kai kuriem ir pagrindiniu, refleksijai į savo istoriją, tai kas įvyko ir kaip palietė".

Playback teatras - kas tai?

Tai interaktyvus improvizacinis teatras, kuris buvo įkvėptas genties papročiais, bendruomene ir šermenų tradicija bei istorijų vaidinimu prie vakarinio laužo.  Tai gali tapti ir jūsų genties įrankiu svarbiems gyvenimo įvykiams pažvelgti iš šalies.  

Playback teatras – tai improvizacinis teatras, kuriame aktoriai realiu laiku vaidina žiūrovų istorijas. Galima papasakoti apie ryškią emociją, apie savaitės dieną, tragikomediją, melodramą – aktoriai scenoje išgyvens visą spektrą jausmų ir pasibels į širdį. Galimos kalbos ukrainiečių, anglų, rusų ir bus vertėjas.  

Daugiau informacijos apie trupę: https://playback.lt  

Renginys nemokamas Genčių bendruomenės nariams, bet prašome atsidėkoti trupei savo auka, kurią galėsite palikti renginio vietoje esančioje dėžutėje.

Vieta - O. Koršunovo teatras, 1 salė, Ašmenos g. 8, Vilnius.

Kilus klausimams skambinkite - Liudas Aidietis +37062917380

DĖMESIO - PRIEŠ REGISTRUOJANTIS:

Neišsigąsk nurodytos bilieto kainos (€5) - vyrams turintiems Genčių bendruomenės narystę automatiškai taikoma 100% nuolaida.

Prisijunk prie savo www.gentys.lt profilio ir jei Tavo narystė yra aktyvi (patikrink čia), tuomet registruojantis automatiškai Tau bus pritaikyta 100% nuolaida.

Ačiū Tau - pasirinkdamas būti nariu Tu padedi Gentims tęsti savo socialinę misiją!

P.S. Jei dar neturi Genčių narystės - ją aktyvuok čia.

BILIETAI

  • Dalyvio vieta

    €5.00
    Sale ended

Total

€0.00

Share This Event

bottom of page