top of page

Testinis renginys

Renginio tipas

Testinis renginys
Testinis renginys

Laikas ir vieta

Feb 01, 2024, 7:00 PM GMT+2 – Feb 02, 2024, 7:00 PM GMT+2

Platforma ZOOM

Apie renginį

Kai grupė baikerių susitinka, ilgai šnekama apie mocus, arklio jėgas ir nuotykius, bet galų gale visas baikerizmas susiveda į tai, kad kažkur važiuojam. Tam reikia kelionės plano. Važiuojant galima pakliūti į lietų, gal kam nuleis padangą, bet bendroje sumoje turi būti faina, kitaip sekantį kartą nelabai kas norės dalyvauti.

Dėliojant kelionės planą, kažkuris vienas imasi iniciatyvos ir sako – į Trakus. Dauguma turi pritarti, kitaip neliks to fainumo. Jei lyderis daugiau mažiau normalus, o ne koks savanaudiškas žąsinas, jis įsiklausys į visų nuomones ir suraitys planą, tinkamą visai grupei, pvz.: Iš pradžių prie Vilnelės picų, paskui į Trakus ir tada kavos.

Tai alegorija, kurioje baikeriai simbolizuoja vidines VIENO žmogaus sąmonės dalis, o kelionės planas – gyvenimo tikslus.  Taip, ten ištisas baikerių klubas, arba žvėrynas, jei prisiminti vidinio dramblio alegoriją. Ir nesusitarus su ta chebra savo viduje, tikslai lieka gulėti, arba atidedami, arba visi bendrai nusprendžia, kad gerai bus ir be tikslų. Gal ir bus gerai, bet čia verta prisiminti gerą seniuką Warreną Buffetą ir jo posakį  „An idiot with a plan can beat a genius without a plan“. Tai reiškia, kad net ir neidealus planas (arba tikslas ir jo pasiekimo planas) suteikia pranašumą. Gyvename konkurencinėje aplinkoje, todėl pranašumas yra tai, ko vienaip, ar kitaip, reikia ir tai nesikerta su humanizmo principais, nes jie prasideda ten, kur atsiranda sprendimai, kaip tokį pranašumą naudoju.

Todėl kviečiu į naują tikslų-baikerių sezono atidarymą:

Sausio 3 dieną, 19 val.

Tai – 2 val. online užsiėmimas su teorine ir praktine dalimi, duosiantis impulsą puoselėti savo tikslus ir po metų atsidurti ten, kur labiausiai norisi pačiam.

PRIEŠ šį renginį rekomenduojame atlikti namų darbus:

 • peržiūrėti 3 espressinarų įrašus – apie tikslų formavimą, informacijos valdymą ir psichologinę/motyvacinę dalį (pirma dalis, antra dalis, trečia dalis).
 • apgalvoti, kokie tikslai iškyla galvoje vaikštant po gamtą, sėdint prie kūčių stalo, ar keliant naujametinio šampano taurę. užsirašyti juos bet kokia forma, kad ir padrikomis frazėmis, naudojant INBOX principą. Daugiau apie inbox principus gali sužinoti čia.
 • apgalvoti, kur bus tikslų moco "garažas": ar popierinė užrašinė, ar digital versija (google keep, sheets ar kažkas rimčiau), ar plakatas ant sienos, ar išgraviruoti įrašai akmeninėje sienoje Himalajų viršukalnėje. Svarbu, kad tai būtų viena centrinė vieta.

Renginio eiga:

 • Trumpas atsidarymas ir susipažinimas.
 • Teorinė dalis: kaip aiškiai suformuluoti ir subalansuoti tikslus; kaip siekti ir koreguotis pakeliui; kaip suprasti kurie tikslai yra giluminiai ir kylantys iš vidaus (DRAMBLYS TURI NORĖTI!!).
 • Praktinė įžanga: teisingai suformuluoti ir užrasyti 1 savo tikslą. Imame JAU ĮGYVENDINTĄ tikslą (bet koki) ir užrašome SMART būdu. Bendras aptarimas, korekcijos, įžvalgos.
 • Praktinė dalis I: 30 minučių sesija tyloje užsirašant savo tikslus apibrėžtam periodui (pvz. metams arba sezonui).
 • Praktinė dalis II: pristatyti savo tikslus kitam vyru ir pajausti, ar tikslas giluminis, ar jį palaiko vidinis dramblys.
 • Q&A, refleksijos, aptarimai ir pasidalinimai.

 Kam skirta:

 • Pasiryžusiems gyventi tikslingesnį gyvenimą.
 • Norintiems geriau sufokusuoti savo resursus.
 • Nusprendusiems gerinti savo savivoką ir savivertę per tikslų siekimo ciklą.

Apie mane: 

Viskas, ką pasakoju apie tikslus, yra mano gyvenimo dalis: išmokta, išjausta, išmėginta ir patirta. Esu linkęs į blaškymąsi ir mėgstu būti geras kitiems, todėl man metodiškas tikslų siekimas – būdas  sufokusuoti savo energiją, būdas siekti savo svajonių. Kombinuodamas IT (nes esu IT konsultantas), verslo praktikas (nes daug dirbu su įvairaus dydžio įmonėmis) ir populiariosios psichologijos metodikas (nes domuosi tuo), siūlau originalų miksą, kurį perteiksiu suprantamai ir su humoro doze!

Man 52-eji, esu vedęs ir turiu 2 sūnus, mėgstu M raidę, -  Muziką, Motociklus, Moteris, Meną, Mocartą ir savaitgaliais MIEGOTI iki 12.

 

Atsiliepimai iš kitų Laimono renginių apie TIKSLUS: 

"Maloniai nustebino. Sisteminis, konkretus požiūris. AČIŪ." 

"Ačiū. vienas iš gerai įtraukiančių renginių."

"Užkabino realūs pavyzdžiai ir vidiniai monologai su motyvacija."

Po registracijos gausi laišką su nuoroda į ZOOM. 

Kilus klausimams, kreipkis į Marių Ambrazaitį - +37067179532 Iki pasimatymo!

DĖMESIO - PRIEŠ REGISTRUOJANTIS:

Neišsigąsk nurodytos bilieto kainos (€10) - vyrams turintiems Genčių bendruomenės narystę automatiškai taikoma 100% nuolaida.

Prisijunk prie savo www.gentys.lt profilio ir jei Tavo narystė yra aktyvi (patikrink čia), tuomet registruojantis automatiškai Tau bus pritaikyta 100% nuolaida.

Ačiū Tau - pasirinkdamas būti nariu Tu padedi Gentims tęsti savo socialinę misiją!

P.S. Jei dar neturi Genčių narystės - ją aktyvuok čia.

BILIETAI

 • Dalyvio vieta

  €10.00
  Sale ended

Total

€0.00

Share This Event

bottom of page