top of page

GENČIŲ FEST'AS '21
DALYVIO ATMINTINĖ 

Dalinamės informacija, kuo reikės pasirūpinti ir kas bus svarbu, kad festivalis kiekvienam praeitų kuo smagiau ir produktyviau. 

 

Sėdimos vietos. Genčių festas yra sėdimas renginys. Dalyvius savo patogumui taip pat kviečiame pasirūpinti pledais, hamakais arba sulankstomomis kėdėmis. 

 

Renginio metu privaloma laikytis saugaus atstumo vienas nuo kito. 

 

Ką rekomenduojame pasiimti kartu su savimi:

  • Palapinę ir miegmaišį

  • Užkandžius

  • Patogias užrašines ir rašymo priemones

  • Indus maistui

  • Grynųjų pinigų

  • Priemones nuo uodų

 

Parkavimas. Automobilius arba kemperius bus galima parkuoti stovėjimo aikštelėje prieš įvažiavimą į Pusiasalio teritoriją. Parkuoti automobilį arba kemperį pačioje festivalio teritorijoje negalima.

 

Atvykimas. Dalyvius kviečiame kooperuotis ir į festivalį vykti kartu. Tai padės padaryti lentelė, kurioje bus galima palikti kontaktus jeigu ieškai su kuo važiuoti kartu arba gali pavežti kitus: https://tinyurl.com/atvykimas  

 

Maistas. Festivalyje bus galima gamintis ir taip pat maisto bus. 

 

Geriamas vanduo. Festivalio teritorijoje veiks geriamo vandens taškas. Vandeniu bent minimaliai pasirūpinti rekomenduojame ir pačius dalyvius. 

 

Alkoholis. Genčių Fest'as yra saviugdos renginys, kurio tikslas nėra aktyvus svaigalų vartojimas. Nieko baisaus jei vakarinėje dalyje išlenksi vieną bokalą alaus, tačiau visų užsiėmimų metu alkoholis ir kiti svaigalai netoleruojami.

 

Nepilnamečiai. Nepilnamečiams su tėvu arba lydinčiu asmeniu dalyvavimas festivalyje yra nemokamas. Už vaiko priežiūra atsakingas jo tėvas arba lydintis asmuo.

 

Filmavimas ir fotografavimas. Festivalio dalyviai gali filmuoti ir fotografuoti renginį asmeniniais tikslais. Festivalio bendros dalys ir dalyviai bus filmuojami ir fotografuojami organizatorių. Ši medžiaga bus naudojama GENTYS (MB "Vyras Kalba") veiklos viešinimui ir dokumentinio filmo apie vyrų vidinį pasaulį kūrimui

 

Tikimės, kad naujos pažintys, veiklos ir patirtys prisidės prie teigiamų gyvenimo pokyčių. 

 

Iki greito, 

Genčių festivalio komanda 

bottom of page