top of page
ORAI 3.jpg

TRIBES FEST 2024 ATLIKĖJAI

Šiais metais festivalis stebins ir muzikos programa: TORO BRAVO, ORAI, ČIGONGO MEISTRAS ir GIRIŲ DVASIOS neleis nuobodžiauti vakarais.

TORO BRAVO

TORO BRAVO į Tribes Fest 2024 atveža nenudailinto oi!punk!

Viskas prasidėjo dar legendinio antakalnio klubo „Bombiakas“ laikais kaip „vieno albumo projektas“.  

O šiandien TORO BRAVO yra reikšmingiausia lietuviško oi!punk grupė šalyje. Legendinio statuso vilniečiai gyvuoja 25 metus ir uoliai palaiko teisingas kryptis – už mylintį, dirbantį ir kuriantį žmogų.

TORO BRAVO.jpg
Toro bravo
Seminaro-vedejai

ORAI

Jei grupės vis dar nežinai, tebūnie tai tau geras atradimas šių metų Tribes Fest.

Šaltas post punk, lyriška alternatyva ir kvietimas šokti. ORAI prisistato prisistato kaip greita gitarinė šokių muzika, ir su šiuo apibūdinimu pataiko tiesiai į dešimtuką. Kartais tie šokiai būna greiti ir nuožmūs, kartais tamsūs ir klampūs, kartais lėti ir banguojantys.

ORAI.jpg
Orai

ČIGONGO MEISTRAS

ČIGONGO MEISTRAS susikūrė visiškai spontaniškai Gentyse - su bendraminčiais kalbant apie veiklas, darbus ir gyvenimą. Jų muzikinis stilius varijuoja nuo švelnių akordų iki siunkių gitarų, o save jie vadina transcendentinio roko grupe iš Anykščių!

Jų debiutinis albumas keistu pavadinimu „ČM≠KK“ pasakoja istoriją apie įvairias žmogaus patirtis - išdavystę, kovą su pasauliu ir savimi, meilę, prabudimą ir susitaikymą. Išgirsi gyvai šių metų Tribes Fest!

ČIGONGO MEISTRAS.jpg
Čigongo meistras

GIRIŲ DVASIOS

Elektroninis projektas, įkvėptas Baltų kultūros ir tamsių Lietuvos pelkių ir miškų, į Tribes Fest įneš Dub/Techno garsų su trupučiu Ambient. Hipnotizuojanti ir gili muzika, su daug paslapties, už kurios slepiasi talentingas kūrėjas Evaldas Azbukauskas.

Ideali muzika Trakų pusiasaliui ir festivalio dalyviams.

giriudvasios2.jpg
Girių dvasios

SIMAS SLABAČIAUSKAS

Kultinis DJ išsiskiriantis unikaliu tribal, house ir disco skambesių deriniu. Opium klubo rezidentas ir „Smala“ vakarėlių organizatorius, kurį gali sutikti visur - nuo Nidos paplūdimių iki Vilniaus pievų.

Simas taip pat veda Solresol laidą Radio Vilnius eteryje, kur jo muzikiniai pasakojimai sujungia gamtos įkvėptus garsus į unikalų garso takelį.

Simas Slabačiauskas.jpg
Simas Slabačiauskas

DJ SAGA

Jau virš 30 metų grojantis, muzikinių renginių organizatorius, „Strokes Temple“ vadas.

Miksuoti šokių muziką juostiniais magnetofonais Saga pradėjo dar 1986 m. mokykloje. Vienas pirmųjų Lietuvoje pradėjo groti plokštelėmis, vedė muzikines radijo ir TV laidas, rašė straipsnius skleisdamas elektroninės muzikos ideologiją.

Saga.jpg
DJ Saga

ÁRES

Áres groja nuo downtempo iki house muzikos, kuruoja renginių seriją Kaune Sodo Reikalai. Dabar jau retai sutinkamas už pulto ir tik ypatingomis progomis grįžtantis šokdinti. Gentainis žada pagroti tibalistinio house setą festivlalio atidarymo proga.

Ares .jpg
Áres
  • facebook
  • Instagram

Tribes Fest by Gentys | 2024

tribes_fest_LOGO_horizontal_LIGHT.png
bottom of page